• Zasady Dostawy

Wrocław i okolice

Zamówione przez Państwa produkty dostarczamy osobiście w dniach od poniedziałku do piątku na terenie Wrocławia oraz podwrocławskich miejscowości takich jak:

- Brzezina

- Pisarzowice

- Wilkszyn

- Mokronos Dolny

- Mokronos Górny

- Smolec

- Krzeptów

- Cesarzowice

delivery(1).png

Odbiór osobisty

Zakupy można odebrać również w naszym sklepie stacjonarnym przy ul. Dolnobrzeskiej 12 we Wrocławiu w godzinach od 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku oraz od godziny 10:00 do 14:00 w soboty, gdzie będą już czekały spakowane.

Czas realizacji dostawy / zamówienia

Odbiór osobisty

Zamówienie z odbiorem w sklepie stacjonarnym realizowane jest w dniu jego złożenia lub innym terminie uzgodnionym indywidulanie z Klientem.

Wrocław i okolice

Dostawa do Klienta realizowana jest w terminie do trzech dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, zgodnie z poniższym harmonogramem

 
Dzień zamówienia
Dzień dostawy, nie później niż
poniedziałek
środa
wtorek
czwartek
środa
piątek
czwartek i piątek
poniedziałek
sobota i niedziele
wtorek

Cała Polska

Zamówienia realizujemy do trzech dni roboczych. Oczywiście, w miarę możliwości staramy się robić to jak najszybciej, ale aby móc zaoferować szeroki wybór asortymentu w konkurencyjnych cenach, nie utrzymujemy dużych stanów magazynowych, przez co czasami musimy poczekać na dostawę niektórych produktów.
Jeśli zależy Ci na konkretnym czasie/dacie dostawy - daj nam znać wcześniej - najlepiej przed złożeniem zamówienia. 

Czas dostawy zależny jest od wybranej formy przesyłki.

Artykuły szybkopsujące się

Ponieważ w Polsce w chwili obecnej nie istnieje dostępna masowo usługa transportu przesyłek zawierających towary szybkopsujące się (wymagające specjalnych warunków przechowywania, jak: wędliny, sery, kiszonki itd.), nie jesteśmy na razie w stanie zapewnić dostaw tych towarów w przesyłce. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów, więc nie będziemy robić odstępst od tej reguły, oraz gorąco trzymamy kciuki za rozwój usług dystrybucji żywności, aby jak najszybciej móc zawitać w Waszych domach w pełni, gdziekolwiek mieszkacie.

W miastach, gdzie funkcjonują nasze sklepy, dostarczamy pełny asortyment produktów za pomocą naszej własnej dostawy. 

Oznaczenia produktów

Na liście produktów znajdziesz następujące oznaczenia, które ułatwiają wybór odpowiednich produktów:
- Dostępny w Wysyłce - produkt może być wysłany do paczkomatu lub kurierem bez ograniczeń. 
- Tylko Dostawa Lokalna - produkty szybkopsujące. Mogą być dostarczane tylko we wskazanym obrębie naszej własnej dostawy lokalne.
- Tylko Online - ten produkt dostępny jest tylko w naszym sklepie online. Ale oczywiście można go odebrać w naszych sklepach stacjonarnych, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu odbioru.

Czytaj Więcej:

Koszt Dostawy

EKO wysyłka

Płatności

Bezpieczeństwo