• O Nas

Zielona Łyżeczka - Sklep z Naturalną Żywnością

Zielona Łyżeczka to Polski, rodzinny sklep z naturalną i zdrową żywnością. Zieloną Łyżeczkę stworzyliśmy, aby zaoferować klientom takim jak my, dostęp do szerokiej gamy produktów oferujących najwyższą jakość w przystępnej cenie. Promujemy naturalny, zgodny z naturą styl życia i dbamy o środowisko wokół nas. Nie nawracamy, ale chcemy edukować i pokazywać, że to co dobre i naturalne, może być dostępne dla każdego.
 
W naszym zespole zatrudniamy dietetyków i entuzjastów zdrowego stylu życia, którzy wspierają naszych klientów w ich wyborach zakupowych. Oferujemy szeroki wybór produktów od sprawdzonych, lokalnych dostawców i wybranych dostawców zagranicznych. W naszej ofercie znajdziecie naturalne, nieprzetworzone lub nisko przetworzone produkty spożywcze, zdrową żywność, naturalne kosmetyki i ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego. 

Działamy stacjonarnie i online, oferując najwyższą jakość produktów i dbając o grono naszych zadowolonych klientów. Nasza marka działa w duchu eko, less waste - nasze wysyłki pakowane są tylko w recyklingowalne materiały, a do ich zabezpieczenia używamy biologicznych wypełniaczy. 

Kupując u nas: 
⭐️ Możesz liczyć na nasze wsparcie przed i po zakupie - chętnie pomożemy i doradzimy!  
⭐️ Kupujesz w polskim rodzinnym sklepie, z polskim kapitałem 
⭐️ Otrzymujesz produkty najwyższej jakości, pochodzące ze sprawdzonych źródeł 
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny