• O Nas

Jesteśmy zwyczajną wrocławską rodziną 2+1. Mieszkamy od 10 lat na obrzeżach miasta i codziennie dojeżdżamy do centrum do pracy. Jak wielu Wrocławian przywiązujemy dużą wagę do zdrowego stylu życia. Niestety jest to praktycznie ciągła i niezwykle czasochłonna walka.

Lokalne sklepy – głównie dużych sieci handlowych, oferują nam w większości przemysłowe – przez co pozbawione naturalnego smaku - jedzenie lub nieadekwatnie do jakości drogie i pakowane w plastik produkty ekologiczne.

W tych niesprzyjających warunkach, do perfekcji opanowaliśmy sztukę organizacji smacznej i zdrowej żywności po rozsądnych cenach.

Na bazie zdobytych kontaktów oraz sadów, których jesteśmy właścicielami, postanowiliśmy zbudować sklep z szeroką ofertą staranie wyselekcjonowanej i sprawdzonej przez nas żywności.
Cześć produktów sprzedawana będzie „na wagę” w dowolnych gramaturach i opakowaniach klienta.

Biorąc pod uwagę walory zdrowotne, smakowe i racjonalność cen, będziemy dla Państwa szukać również produktów nowych, które wchodzą na rynek jak i produktów tradycyjnych w nowych odsłonach.

W naszej działalności będziemy kierować się niezmiennie zasadą: „Zdrowa, smaczna żywność bez zbędnych pośredników i opakowań”.
Promować będziemy również lokalnych producentów wysokiej jakości żywności zarówno z bliskich jak i dalszych zakątków Polski.