• Nasze soki

Polecamy w 100% naturalne soki tłoczone na zimno z naszych jabłek, buraka oraz mieszane: jabłko – burak, jabłko – dynia, jabłko – marchew.

Łagodna pasteryzacja naszych soków zapewnia ich utrwalenie oraz zachowanie naturalnego smaku i walorów odżywczych tłoczonych owoców i warzyw. Do naszych soków nie dodajemy cukru, wody i konserwantów. Wyprodukowane zostały w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. (data ważności 12 miesięcy od daty produkcji i 14 dni od otwarcia opakowania – nie trzeba ich przechowywać w lodówce). Na litr soku zużyto ok 1,7 kg jabłek i aż 2,5 kg buraczków. Wszystkie soki oferujemy w opakowaniach 5 lub 3 litrowych, kartonikach wielorazowego użytku pozwalających na wygodne dozowanie soku.

Do wyrobu soku użyliśmy marchewki, buraczków i dyni z upraw ekologicznych oraz świeżych jabłek pochodzących tylko i wyłącznie z naszego, prowadzonego metodą tradycyjną, sadu. Jabłka te dojrzewały na drzewach, a nie w chłodniach. Z uwagi na ograniczone do niezbędnego minimum stosowanie środków chemicznych oraz sztucznych nawozów do ich produkcji nie wszystkie wyglądały idealnie. Zyskały za to na walorach smakowych i zdrowotnych. W sezonie letnio – jesiennym będziemy Państwu oferować również świeże jabłka (z użytych do produkcji naszych soków) odmian m.in. gloster, jonagold, jonagored oraz decosta.

W 2020 r. były przepyszne :)

Na zdrowie